Home
Oferta
o Nas
Serwis
Kontakt
Firma ponad dwudziestoletnim doświadczeniu to synonim fachowości i kompetencji. Naszą specjalizacją są: alternatory, rozruszniki, zaciski hamulcowe i podzespoły do wszelkich ich typów. Ściślej rzecz biorąc idzie o w pełni profesjonalną regenerację, a także związaną z tym działalność handlową. Regenerując części bądź któryś z ich podzespołów korzystamy z najlepszych wzorców stosowanych przez europejskie czy światowe marki, jak choćby BOSCH.

Regenerowany przez nas rozrusznik, alternator czy zacisk hamulcowy to absolutnie pełnowartościowa jednostka z wystawioną na nią i bezwzględnie uwzględnianą gwarancją. Montowane części sprowadzamy z zachodnich firm, których wieloletnie doświadczenie i wielokrotnie sprawdzona jakość nie podlegają dyskusji. Są to między innymi części firmy „Cargo” i „BOSCH”

Nasze doświadczenie i zaangażowanie handlowe zostały docenione zarówno w kraju jak też poza jego granicami. Produkty firmy spotkać można na półkach sklepów, czy w warsztatach Niemiec, Francji, Holandii, a także Rosji.
Współpracujemy z klientami polskimi i zagranicznymi, wykorzystując ich uwagi i doświadczenie. Uczestniczymy w znanych imprezach targowych motoryzacji starając się podpatrzeć trendy i technologię oraz oprzyrządowanie.

Jesteśmy przekonani, że podejmując z nami współpracę handlową dość szybko przekonacie się o jakości wytworów naszej pracy, jak też i innych wartościach związanych z tą współpracą. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów. Zachęcamy - podejmijcie z nami współpracę.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu aukcyjnym Allegro (Eltek-Autoparts), oraz sklepu internetowego.

oferta


rozruszniki
alternatory
zaciski
regeneracja


serwis


naprawa
regeneracja
cennik


kontakt


tel. 59 841 23 03
tel. 59 722 38 96
serwis@eltek-autoparts.pl
sklep@eltek-autoparts.pl